اورال | خرید تکی و عمده اورال با بهترین قیمت

اورال | خرید تکی و عمده اورال با بهترین قیمت

سایت فروشگاه رزگل با شعار " تلاقی کیفیت با قیمت پایین " در خدمت همه ایرانیان عزیز


برای خرید جامپسوت یا اورال یا سرهمی به صورت عمده یا تکی از نمونه اورال های موجود در پیج اینستاگرام دیدن کنید ولطفا با شماره و لینک های موجود در بیوه اینستاگرام در ارتباط باشید


کانال تلگرام فروشگاه رزگل پیج اینستاگرام فروشگاه رزگلRozGul_ir

با کلیک اینجا از صفحه اول واصلی و دیگر محصولات فروشگاه رزگل دیدن فرمایید
.

جامپسوت یا اورال یا سرهمی درواقع لباسی یکسره است که تمام بدن از پا تا گردن را می‌پوشاند. اورال می‌تواند در مدل‌های آستین‌دار یا بی‌آستین با شلوار یا شلوارک باشد. برای اولین بار سروکله این لباس در اواخر دهه 1870 به‌عنوان یک مدل لباس کارگری پیدا شد و مورد استفاده کارکنان بیشتر مشاغل از کشاورزان و ماهیگیران گرفته تا چتربازان، خلبانان، فضانوردان و تعمیرکاران قرار گرفت.

تا قبل از جنگ جهانی اول، لباس‌های سرهمی عمدتاً توسط مردان یا به‌عنوان لباس مخصوص بازی برای کودکان استفاده می‌شد. اما جنگ جهانی فراگیر سرانجام زنان را از نقش‌های متعارفی که برای قرن‌ها به آن مشغول بودند جدا کرد و در جهت حمایت از سربازان زنان را به‌عنوان نیروی کار تازه‌نفس به اجتماع فرستاد. درحالی‌که مردان در خط مقدم می‌جنگیدند، زنان به‌عنوان نیروی کار در حمل‌ونقل، بیمارستان‌ها و مهم‌تر از همه، در صنعت و مهندسی به کار مشغول شدند. لباس‌های روزمره زنانه دیگر جوابگوی این نقش‌های تازه نبود و کم‌کم پای اورال‌ها را به دنیای زنانه نیز باز کرد.

درست اوایل قرن بیستم طراحی به نام استلا مک-کارتنی با پوشیدن لباس‌های اورال، این لباس را در میان سایر اقشار جامعه محبوب کرد و به اورال کارکردی بیشتر از یک لباس کارگری ساده بخشید. با چنین تغییر کاربری، این لباس با تغییراتی در نوع پارچه و ویژگی‌های طراحی از یک لباس کارگری ساده به لباسی مد روز تبدیل شد که ازقضا مورد استقبال اقشار مختلف جامعه نیز قرار گرفت. خلاصه لباسی که زمانی کاملاً در حاشیه بود در سال 2016 جای جدید برای خود در دنیای مد باز کرد و به مجموعه برندهای مطرح راه پیدا کرد.

شومیز

جامپسوت

سرهمی

اورال مجلسی

مدل اورآل مجلسی با کت

اورال مجلسی 2024

اورال مجلسی 1403

اورال مجلسی زنانه

اورال مجلسی دخترانه

اورال زنانه

اورال ترک

اورال دخترانه

خرید اورال با قیمت مناسب از تولید کننده

خرید اورال به صورت عمده با قیمت مناسب از تولید کننده

خرید اورال به صورت تکی با قیمت مناسب از تولید کننده

خرید اورال بدون واسطه از تولید کنندگان

لباس اورآل مجلسی دیجی کالا

سرهمی زنانه
سرهمی دخترانه
سرهمی اورآل مجلسی
لباس اورآل دخترانه
مدل اورآل مجلسی با کت
مدل اورآل اسپرت دخترانه
مدل لباس اورآل اسپرت
اورال , سرهمی , جامپسوت , اورال مجلسی , اورال مجلسی با کت , اورال عروس , اورال کودکانه , اورال زنانه , اورال دخترانه , اورال مجلسی سایز بزرگ , اورال اسپرت , رزگل , فروشگاه رزگل ,